آموزش و پژوهش

کارگاه ها و کنگره ها

13 بهمن 1401 143 بازدید 0 نظر

در این قسمت بخشی از کارگاه های آموزشی که دکتر اردا کیانی در آن حضور داشته اند را مشاهده می نمایید:کنگره بیماری‌های ریه

حضور دکتر ارداکیانی و مجموعه مهردرمان در کنگره  بیماری‌های ریه

کنگره بیماری‌های ریهکارگاه عملی استنت گذاری ریه

شرکت ماورای فنون عصر از کلیه اساتید گرانقدر دعوت به عمل می آورد تا در این کارگاه شرکت فرمایید:

کارگاه عملی استنت گذاری ریه کارگاه برونکوسکوپی پیشرفته و اندوسونوگرافی برونش

با حضور جمعی از اساتید ریه ، گروه بیهوشی و اساتید برونکوسکوپی کشور در بخش برونکوسکوپی بیمارستان خورشید اصفهان، کارگاه برونکوسکوپی پیشرفته و اندوسونوگرافی برونش توسط دکتر “عاطفه عابدینی” و دکتر “اردا کیانی”  در تاریخ ۳۰ خرداد تا ۱ تیر ۱۳۹۷ در اصفهان برگزار گردید.

 کارگاه برونکوسکوپی پیشرفته و اندوسونوگرافی برونش

دکتر کیانی، فوق تخصص ریه درباره روش اندوسونوگرافی برونش اذعان کردند:

براى اولين بار در ايران ایشان و تیم برونکوسکوپی، از اندوسونوگرافی برونش (EBUS) در تخليه مايع داخل قلب، تخليه چرك ميان سينه و تشخيص آمبولى ريه در بيماران مبتلا به نارسايى كليه نیز استفاده كرده‌اند.اولین کنگره سراسری بیماری های تنفسی کودکان

انجمن علمی ریه کودکان کشور و گروه کودکان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، اولین کنگره سراسری بیماری های تنفسی کودکان را از تاریخ ۲۸ تا ۲۹ دی ماه سال جاری در اهواز برگزار می نمایند.دکتر اردا کیانی از اعضای هیئت رئیسه در سمپوزیوم ها و  Work shopاین کنگره  می باشند.

برنامه کنگره شامل پانل های بیماری های مادرزادی ریه کودکان، آسم کودکان، سیستیک فیبروزیس و برونشکتازی در کودکان، بیماری های عفونی تنفسی کودکان، بیماری های تنفسی نوزادان، اقدامات تشخیصی و درمانی جدید در ریه کودکان، برخورد با کودک بدحال و نیازمند مراقبت های ویژه، برخورد با مشکلات شایع تنفسی در کودکان و … می باشد.

این کنگره دارای ۱۰ امتیاز کامل بازآموزی است و برای تمام گروهای مخاطب دارای امتیاز می باشد.

اولین کنگره سراسری بیماری های تنفسی کودکان

سخنرانان این همایش اساتید برجسته فوق تخصص ریه کودکان، آسم و آلرژی، نوزادان، گوارش، عفونی، طب خواب، ریه بالغین، رادیولوژی وICU و مراقبت های ویژه کودکان؛ خواهند بود.

مخاطبین و شرکت کنندگان شامل همکاران فوق تخصص در رشته های مرتبط،  متخصصین کودکان سراسر کشور، متخصصین بیهوشی، متخصصین داخلی، پزشکان عمومی و دستیاران تخصصی کودکان می باشند.

همچنین برای پرستاران بخشهای کودکان و مراقبت های ویژه کودکان و نوزادان نیز قابل استفاده و دارای امتیاز خواهد بود.پنجمین کنگره بین المللی مراقبتهای ویژه ایران

دکتر اردا کیانی و دکتر عاطفه عابدینی از اعضای هیئت رئیسه در سمپوزیوم ها و  Work shopاین کنگره  می باشند.

پنجمین کنگره بین المللی مراقبتهای ویژه ایران

 این کنگره با همکاری انجمن متخصصین ریه ایران و انجمن مراقبتهای ویژه ایران به معرفی جدیدترین تجهیزات پزشکی و درمانی و داروهای تخصصی جدید در رشته مراقبتهای ویژه و معرفی آن و بررسی فواید مصرف این داروها نسبت به نمونه های مشابه مصرفی قبلی در سیستم درمانی کشور خواهد پرداخت. این کنگره در ۷ سالن به طور همزمان با برنامه های متنوع علمی از قبیل برنامه سالن اصلی و سخنرانی های جامع کنگره و همچنین در سالنهای جانبی برنامه های متنوع از قبیلWork shop و سمپوزیوم های مختلف و متنوع علمی و همچنین کارگاه های کاربردی می باشد.

همچنین نمایشگاه گسترده تجهیزات پزشکی و دارویی به هدف معرفی تجهیزات پزشکی و دارویی در نمایشگاه جانبی کنگره برقرار می باشد که با توجه به حضور تولیدکنندگان و برندهای مطرح دنیا شرایط بسیار مناسبی برای حضور همکاران به غیر از استفاده مناسب و مستمر از کنگره از این نمایشگاه نیز دیدن فرمایند.کارگاه یک روزه Interventional Pulmonary

کارگاه آموزشی رشته IPدر مرکز پزشکی دکتر مسیح دانشوری برگزار گردید.

کارگاه یک روزه Interventional Pulmonary

اولین کارگاه آموزشی ” اقدامات تهاجمی ریه”(Interventional Pulmonology)” توسط مرکز پزشکی دکتر مسیح دانشوری پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ در سالن همایش امیر کبیر برگزار می شود. دکتر عاطفه عابدینی رئیس مرکز تحقیقات سارکوئیدوزیس اعلام کرد: این کارگاه با حضور همکاران بیمارستان مسیح دانشوری و دکتر داوودی از آمریکا و دکتر اردا کیانی برگزار شده است.اولین کارگاه آموزشی ” اقدامات تهاجمی ریه (Interventional Pulmonology)”

اولین کارگاه آموزشی ” اقدامات تهاجمی ریه (Interventional Pulmonology)” توسط بیمارستان دکتر مسیح دانشوری پنج شنبه چهارم آذر در سالن همایش امیر کبیر برگزار شد.

اولین کارگاه آموزشی " اقدامات تهاجمی ریه

این کارگاه آموزشی با همکاری دکتر اردا کیانی (فوق تخصص ریه بیمارستان دکتر مسیح دانشوری) و دکتر محسن داوودی (استاد دانشگاه کالیفرنیا) با حضور بیش از ۵۰ فوق تخصص ریه از دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران از سراسر کشور برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات

پرستاری در منزل

مهـــردرمـــان

call