خدمات

کلینیک ریه

13 بهمن 1401 250 بازدید 0 نظر

کلینیک ریه تهران با هدف داشتن یک مرکز جامعه برای بیماری های قلب و ریه، قبل از شیوع بیماری کووید ۱۹ ( کرونا) تاسیس شده است. در این مرکز کلیه تست های ریه برای تشخیص و درمان بیماری های ریه انجام می گردد. در ادامه توضیحات جناب دکتر اردا کیانی در خصوص کلینیک ریه تهران را مشاهده می نمایید:

متخصصین حاضر در کلینیک ریه تهران

یکی از مزیت های کلینیک ریه، وجود متخصص قلب در کلینیک با تمامی امکانات لازم است.

وجود بهترین آنکولوژیست ریه در کلینیک ریه تهران، امکان ادامه روند درمان های سرطان ریه را برای بیماران فراهم کرده است.

همانطور که می دانید فعالیت های قفسه سینه با عضلات امکان پذیر است. گاها بیماری های عضلانی منجر به مشکلان ریوی و تنفسی می شوند. از این رو وجود یک متخصص نورولوژی برای درمان بیماری های عضلانی و حرکتی تنفسی الزامیست. از این رو ما در کنار سایر متخصصین با متخصص نورولوژی نیز همکاری داریم.

کلینیک تنگی نفس

وجود تنگی نفس و احساس خفگی حس ناخوشایندی است که بیماران را درگیر خواهد کرد. تنگی نفس از جمله بیماری هایی است در اغلب موارد علت آن ناشناخته باقی می ماند. از این رو وجود یک تیم قوی از متخصصین قلب و ریه و نورولوژی می تواند به تشخیص هر چه سریع تر علت تنگی نفس و در ادامه درمان به موقع این عارضه کمک خواهد کرد. ما در بخش کلینیک تنگی نفس بهترین امکانات حال حاضر در ایران را برای ارزیابی بیماران تنگی نفس مهیا کرده ایم.

تست ورزش قلبی ریوی در کلینیک ریه

تست ورزش قلبی ریوی یکی دیگر از کامل ترین امکانات موجود در کلینیک است که تشخیص و ارزیابی درمان بیماران را سهل تر خواهد کرد. این تست به طور ویژه مناسب ورزشکاران است و برای توان جسمی خود و تعیین میزان فعالیت هایشان می توانند مورد بررسی قرار گیرند.

تست ورزش در کلینیک ریه تهران

سونوگرافی ریه

در دوران کرونا انجام سونوگرافی ریه به ویژه در خانم های بارداری که نباید تحت تابش اشعه قرار گیرند، کمک زیادی به تشخیص به موقع بیماری های ریوی کرد. ارائه این خدمات در کلینیک ریه فراهم گردیده است.

تست خواب در منزل

یکی از خدمات بسیار پر اهمیت کلینیک ریه، تست خواب در منزل است. با توجه به اینکه اغلب بیماران برای انجام تست خواب تمایل دارند این خدمت در منزل خودشان در بستر و وسایل خودشان باشد و همچنین تغییر بستر در این افراد می تواند روند خواب آن ها و در نهایت نتیجه تست خواب را مختل کند، انجام تست خواب در منزل با توجه به ماهیت این تست، صحیح است.

کلینیک سارکوئیدوز

اولین کلینیک سارکوئیدوز در ایران که توسط انجمن جهانی سارکوئیدوز جهان به رسمیت شناخته شد، تاسیس گردید. این کلینیک زیر نظر دانشگاه شهید بهشتی موفق شد تبدیل به مرکز توسعه و مهارت بالینی و پژوهشی گردد. از این رو تمامی درمان ها مطابق با جدیدترین روش های روز دنیا و طبق پژوهش های صورت گرفته انجام می شود.

روش نوبت دهی کلینیک

جهت اخذ نوبت از کلینیک ریه ویدئو زیر را مشاهده نمایید:

 

 

تجهیزات کلینیک ریه تهران

در ادامه تصاویری از تجهیزات پزشکی موجود در کلینیک ریه را مشاهده می نماید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

call